Arcane Research: Zainteresowanie XRP Waning As Bitcoin and Ethereum Outperform Ripple’s Native Cryptocurrency

Platforma kryptograficzna Arcane Research mówi, że zainteresowanie XRP wydaje się rozpraszać, gdy Bitcoin i Ethereum odciągają się od rodzimego żetonu Ripple’a.

Przyglądając się trzem najlepszym aktywom kryptograficznym w pierwszej połowie 2020 roku, firma twierdzi, że XRP z trudem odzyskała swoją pozycję po marcowej wyprzedaży spowodowanej przez koronawirusy, podczas gdy BTC i ETH szybko odzyskały pozycję lidera.

„Początkowo rok 2020 zaczął się dla trzech najlepszych monet, ale gdy w marcu nastąpił krach na rynkach, trzej muszkieterowie mieli do czynienia z bardzo różnymi ścieżkami wzrostu.

ETH (+75% YTD) i BTC (+27% YTD) podniosły się po kraksie Covid-19, podczas gdy XRP rozczarowuje (-9% YTD)… Innowacje DeFi i przewidywania dotyczące udowodnienia słuszności decyzji napędzają wzrost ETH, podczas gdy zainteresowanie XRP zmalało w miarę jak XRP walczy o wyjście z kryzysu“.

 

Źródło: Arcane Research

Firma zajmująca się analizą kryptograficzną mówi, że XRP wygląda blado po tym, jak w czerwcu stracił 14% swojego wyczerpanego limitu rynkowego, a w drugim kwartale 2020 r. odnotował niewielki wzrost o 1%.

BTC i ETH osiągnęły w tym samym czasie lepsze wyniki niż czwarta co do wielkości kryptokurcja, z zyskami 44% i 70% w tym samym okresie.

Kryptoanalityk Luke Martin twierdzi, że XRP może nie osiągnąć dna, dopóki nie osiągnie historycznej linii wsparcia dla Bitcoin Evolution na poziomie 0,000015 BTC, która jest warta około 14 centów.

„Ostatnie miesiące były dość dzikie dla dużych grup altcoinów ze wzrostem zainteresowania, narracji i objętości. Jeden altcoin, który zazwyczaj daje co najmniej jedną pompę w takim czasie to $XRP. Ale nie w tym roku… spadł cały rok 2020…

[Spadek XRP do .000015 BTC] działał dobrze w 2017! Tak bardzo cieszyłbym się z tego wykresu, że warto by było słuchać armii fali przez kilka kolejnych lat, gdyby znów grała na dole, zanim [pompuje]“.

XRP wzrósł o 0.71% przy 0.1776$ w momencie publikacji, według CoinMarketCap.

Related Posts

© All Right Reserved